جشنواره اینترنت پرسرعت صبانت

اینترنت پرسرعت صبانت

سرعت: ۱۲Mbps
مدت: ۱۲ ماه
حجم: ۱۲GB
قیمت: ۱۶۵۰۰۰ ریال

تمدید و درخواست به صورت غیرحضورى

 

 

سوالات متداول :

چرا سرویسهای صبانت از سایرین ارزانتر می باشد؟

نکته قابل ذکر اینست که سرویسهای ما ارزان نیست بلکه ما بسته به نیاز مشترکین کم مصرف بسته هایی تهیه کرده ایم تا بیشتر از نیاز خودشان هزینه بابت اینترنت پرداخت نکنند

چرا سرویسهای شما محدودیت حجمی دارند؟

همانطوریکه از دوستان خود شنیده اید، صبانت از لحاظ سرعت رتبه خوبی را در نظرسنجی کاربران دارد و دلیل این امر هم بدلیل رعایت سیاست مدیریت پهنای باند بر اساس اختصاص دادن سرویسهای حجمی می باشد. شاید گفتن این موضوع جالب نباشد ولی بسیاری از کاربرانیکه از شرکتهایی که سیاست فروش سرویس نامحدود را دارند و به ما مراجعه می کنند دلیل انصراف خود را فقط بدلیل سرعت دسترسی پایین ذکر می کنند و متاسفانه در حال حاضر برای مقرون بصرفه بودن هزینه سرویس به کاربر نهایی و داشتن کیفیت مناسب فقط فروش بصورت حجمی می باشد.

به امید آنروز که پهنای باند کشور افزایش یافته و این نوع خدمات ارزان به شرکتها برسد و در نتیجه کاربران بتوانند از اینترنت نامحدود لذت ببرند

من از شرکت دیگری اشتراک دارم چگونه می توانم از صبانت اشتراک بگیرم؟

امیدواریم همکار ما توانسته باشد رضایت شما را جلب کند ولی چنانچه تصمیم شما قطعی است

1- ابتدا به شرکتی از آن اشتراک دارید اعلام کنید که سرویس اینترنت شما را از روی خط تلفن شما جمع آوری نماید (باصطلاح رانژه شما را قطع کند)

2- بعد از اطمینان از جمع آوری که معمولا می توانید از شرکت مربوطه استعلام کنید و یا با خاموش شدن چراغ ADSL متوجه شوید درخواست را به ما اعلام نمایید.

آیا برنامه ای برای نصب در مراکز مخابراتی جدید دارید؟

صبانت در حال حاضر در 22 مرکز استان سرویسهای خود را راه اندازی نموده است با توجه به اینکه علاقه زیادی به گسترش خدمات خود به سرتاسر ایران را داریم، لذا اولویت ما ابتدا مراکز استانها و سپس سایر نقاط پردرخواست خواهد بود.

رانژه شدن خط به چه معنی می باشد؟

راه اندازی سرویس ADSL بر روی خط تلفن شما با سخت افزاری بنام اسپلیتر که این امکان را بوجود می آورد تا شما از ظریق مودم بتوانید به اینترنت دسترسی پیدا نمایید را می گویند.

مدت زمان راه اندازی اشتراک چقدر است؟

در صورت نبود مشکلاتی از قبیل کابل برگردان، داشتن ظرفیت کافی پورت، و نبود مشکلات فنی و اداری در مخابرات بین 3 الی 5 روز کاری طول می کشد

آیا در صورتیکه خودم مودم ای دی اس ال داشته باشم میتوانم از ان استفاده کنم و یا باید دوباره از شما مودم بگیرم؟

مودم شما در صورتیکه با سیستم صبانت مشکلی نداشته باشد می توانید از آن استفاده نمایید

اگر بیشتر از حجم ترافیکم مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

محاسبه حجم ترافیک کاملا اتوماتیک و بصورت نرم افزاری محاسبه می شود بنابراین در صورت نداشتن اعتبار زمانی و یا حجمی امکان برقراری ارتباط گرفته خواهد شد و فقط قسمت سایت فروش و تمدید اشتراک صرفا قابل دسترس خواهد بود.

آیا شما اینترنت رایگان شبانه هم دارید؟

بله جهت اطلاع مبدع اینترنت شبانه رایگان شرکت صبانت بوده است.

با مراجعه به بخش تعرفه ها میتوانید از ساعات شبانه رایگان ما باخبر شوید

مصرف رایگان بین چه ساعاتی از روز می باشد؟

استفاده رایگان از سرویس شبانه ما از ساعت 3 الی 7 صبح می باشد و نیاز به اعمال تغییر در نام کاربری و رمز عبور نمیباشد.

نیما سکاکی: میخواستم ببینم اینترنت ا مگتون سرعت دریافت و ارسالش چند هستش ممنون میشم اگه صادقانه جواب بدین

باید اینرا بگوییم که سرویسهای حجمی ما پهنای باند را بصورت عادی چیزی حدود 1.5 تا 2 برابر درخواست مشترک بصورت نرم افزاری تنظیم میکند یعنی بطور مثال چنانچه شما اینترنت 1 مگابیت درخواست دهید ما در حد توان حتی تا 2 مگابیت هم اجازه استفاده را به شما خواهیم و در بعضی از اوقات شبانه روز حتی بیشتر و این بستگی به این دارد که در لحظه استفاده شما چند نفر از مشترکین آنلاین باشند و در بدترین حالت ممکن است شما همان 1 مگابیت را استفاده کنید در ارتباط با سرعت دانلود باید بگوییم بین 100 کیلوبیت در ثانیه تا 200 کیلوبیت در ثانیه دارای نوسان خواهد بود. ( توجه فرمایید نمایش سرعت دانلود بصورت کیلوبیت نمایش داده میسود یعنی 1 مگابیت معادل 100 کیلوبیت است )

امیر رضا: با سلام می خواستم بپرسم منظور از (شماره تلفن adsl) در هنگام ثبت نام آنلاین چیست؟

با توجه باینکه ADSL بر روی خط تلفن قابل استفاده می باشد، منظور خط تلفنی است که در منزل و یا محل کار شما موجود است و شما قصد دارید بر روی آن از ADSL استفاده کنید

سید محمد: فروش ویژه ترافیک چه زمانهایی می باشد و به چه صورتی اطلاع رسانی می شود؟

معمولا فروشهای ویزه ما به مناسبتهای خاصی همچون اعیاد و یا برگزاری نمایشگاهها انجام می شود

برای اطلاع یافتن از این موضوع می توانید در خبرنامه سایت عضو شوید

 

سلام خوبید من الان از یک شرکت دیگه به غیر از مخابرات اینترنت میگیرم میخاستم ببینم که علاوه بر آن شرکت میتونم از شما هم نت بگیرم؟یعنی هم آن شرکت بهم نت بده و هم شما.

اینترنت پرسرعت ای دی اس ال فقط این قابلیت را دارد که بر روی یک خط فقط یک شرکت می تواند ارائه سرویس نماید بنابراین شما نمی توانید همزمان بر روی یک خط از دو شرکت سرویس بگیرید.

اگر زمان شارژ اینترنت تمام شود اما شارژ داشته باشیم چگونه زمان را تمدید کنیم؟

سلام

متاسفانه این درخواست میسر نمیباشد و شما باید اقدام به تمدید سرویس جدید نمایید.حال آنکه میتوانید با تماس با نمایندگی خود حجم باقیمانده  را به سرویس جدید انتقال دهید.البته شایان ذکر است انتقال حجم به سرویس جدید خود نیز ملزم به شرایطی میباشد.