نقد کردن درآمد ارزی

WebMoney

WebMoney

Webmoney یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می‌کند. این تراکنش‌ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. مهم‌ترین ویژگی این سامانه پول الکترونیکی، برخورداری از امنیت بالا است. در زمان استفاده از نسخه کلاسیک که بر روی ویندوز نصب می‌شود، بعد از افتتاح حساب وب‌مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده، ارائه می‌گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می‌شود. همچنین کاربر می‌تواند در تنظیمات حساب خود، دسترسی به آن را با یک یا چند آی‌پی محدود نماید تا اینکه از ورود دیگران به حساب خود جلوگیری کند. برای استفاده از وب‌مانی ابتدا کاربر باید از طریق وبگاه وبمانی یا نرم‌افزار، نسبت به ایجاد حساب اقدام کند. به هر حساب وب‌مانی، شناسه وب‌مانی(WMID) تعلق می‌گیرد. هر کاربر در سامانه پول الکترونیکی وب‌مانی از گواهینامه الکترونیکی برخوردار می‌شود و بر اساس اطلاعات وارد شده در زمان افتتاح حساب، برای کاربران انواع گواهینامه الکترونیکی ارائه می‌گردد. اگر کاربر مشخصات شخصی وارد ننماید، گواهینامه ناشناس و اگر مشخصات خود را وارد نماید، گواهینامه تشریفاتی تعلق می‌گیرد. در زمان افتتاح حساب، کاربر می‌تواند مشخصات خود را وارد نموده و از گواهینامه تشریفاتی برخوردار شود.

انواع کیف پول WebMoney

هرحساب وب‌مانی دارای ۱۳ کیف پول مختلف است. هرکدام از این کیف‌های پول نشانگر یک واحد ارزی است. بعنوان مثال:

WMZ (USD)

نشانگر کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا

WME (EUR)

نشانگر کیف پول یورو اتحادیه اروپا

WMR (RUB)

نشانگر کیف پول روبل کنفدراسیون روسیه

انواع WebMoney و کاربرد آن

Keeper Standard (Mini)

ثبت نام و نقل انتقالات از طریق وبسایت وبمانی به آدرس اینترنتی https://mini.wmtransfer.com امکان پذیراست و بلافاصله پس از ثبت نام میتوانید از آن استفاده کنید. با کلیه مرورگرها حتی موبایل نیز سازگارست. دسترسی به Keeper Standard با یک ورود و رمز عبور انجام می شود.

Keeper WinPro (Classic)

نرم افزاریست که برای مدیریت کیف پول و کار با سیستم وبمانی طراحی شده است. در حالی که تازه واردها Keeper Standard را ترجیح می دهند ، کاربران باتجربه تر وبمانی کلاسیک را انتخاب می کنند. وبمانی کلاسیک قابل نصب در سیستم عاملهای مختلف بوده و برای افزایش امنیت به شما یک کلید شخصی یا همان KWM داده میشود . که قابل ذخیره می باشد.

Keeper WebPro (Light)

یک کیف پول در وب سایت است که عملکردهای گسترده ای دارد. برای دسترسی به وبمانی لایت سه گزینه وجود دارد: ۱: باید وریفای پرسنالتان در وبمانی انجام شده باشد، ۲: فعال سازی سرویس E-NUM ، ۳: با استفاده از نام کاربری و رمز عبور

Keeper Mobile

یک برنامه ساده و راحت برای مدیریت کیف پول WebMoney است، نسخه های مربوط به دستگاه های تلفن همراه برای Android ، iOS ، Windows Phone ، Blackberry در دسترس است همچنین می توان به همراه Keeper WinPro یا Keeper WebPro استفاده کرد.

Keeper for social networks

برای شبکه های اجتماعی شامل برنامه های Facebook ، Vkontakte و Odnoklassniki است. با نصب WebMoney Keeper در صفحه “برنامه ها” در صفحه شبکه های اجتماعی ظاهر می شود ، تاریخچه عملیات قبلی ، سوابق موجود در شبکه تجاری با نسخه جدید هماهنگ می شوند.

فرق بین کیف پول و WMID

WMID : شماره شناسه شما یا همان کلمه کاربری شما جهت ورود به سایت یا نرم افزارتان است.WM?: Purse Number شماره حساب شما در وبمانی میباشد مثلا اگر شما با دلار آمریکا سروکار دارید باید از کیف پول Z یا WMZ استفاده کنید.

کاربردهای WebMoney

از جمله کاربردهای وبمانی خرید اینترنتی از سایتهای معروفی چون Aliexpress & Tinydeal و … ، امکان پرداخت به شرکت‌های خدمات هاستینگ، دامنه و سایت‌های فریلنسر ، خرید از سایت‌های خدمات جهانگردی و مسافرتی و تهیه بلیط‌های هواپیمایی از آنها ، شارژ حسابهای بازار بورس و غیره می‌تواند باشد.

انواع پاسپورت WebMoney

Alias Passport

هنگام افتتاح حساب وب مانی ، این پاسپورت بصورت خودکار و رایگان برای اشخاصی که برای اولین بار موفق به دریافت (WMID) شده اند،صادر می گردد. این وضعیت نشان می دهد که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر از طرف وب مانی تایید نشده اما در حساب کاربری فرد قابل ویرایش است.

Formal Passport

پس از افتتاح حساب و ثبت اطلاعات شخصی‌ خود را در سایت وب مانی ، فرمال پاسپورت به صورت رایگان برای کاربر صادر می شود. در این مرحله کاربر تا حدی تعیین هویت شده است اما همچنان به عنوان یک کاربر به رسمیت شناخته نمی شود. در این نوع پاسپورت اطلاعات قابل ویرایش و تغییر می باشد.

Initial Passport

اولین پاسپورت با سطح امنیتی بالا می باشد و در صورتیکه که دارای فرمال پاسپورت باشید امکان صدور آن توسط نماینده رسمی وبمانی با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی برای شما وجود دارد.صدور این پاسپورت رایگان نیست.

PerfectMoney

این شرکت در سال ۲۰۰۷ در پاناما تاسیس شد اما دارای مقر اصلی در زوریخ سوئیس است و به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت پرفکت مانی در پاناما به ثبت رسیده است.

پاناما کشوری است که قوانین نظارت بر امور مالی چندان سخت‌گیرانه‌ای ندارد. برای نمونه، این شرکت (بر خلاف شرکت‌های غربی) می‌تواند دارایی کاربران خود را در فعالیت‌های مختلف سرمایه‌گذاری کند. همین امر موجب بالا رفتن ریسک پس‌انداز پول در این سامانه می‌شود. اصلی‌ترین دلیل عدم پذیرش این ارز الکترونیک در بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی نیز همین است.

تاثیر تحریم‌ها علیه ایران

با وجود تحریم‌های گسترده مالی علیه ایران، پرفکت مانی جزو محدود شرکت‌هایی است که دست به این اقدام نزده است. به همین دلیل، این سرویس بین کسانی که به دنبال دریافت وجه از خارج از کشور و یا پرداخت خرید از وب‌سایت‌های خارجی هستند از محبوبیت بالایی برخوردار است.پرفکت مانی حتی بخشی ویژه به زبان فارسی نیز دارد. کاربران ایرانی با انتخاب زبان فارسی می‌توانند از همه امکانات این وب‌سایت (شامل بخش پرداخت و دریافت و نیز راهنما) استفاده کنند.

امکانات پرفکت مانی

انتقال پول بین کاربران

انتقال پول بین کاربران

دریافت و پرداخت در سایت شما

دریافت و پرداخت در سایت شما

پرداخت برای کالاها و خدمات در اینترنت

پرداخت برای کالاها و خدمات در اینترنت

صدور و دریافت وام درون سیستم

صدور و دریافت وام درون سیستم

دریافت درآمد اضافی از شرکت‌ها در یک برنامه مشارکتی

دریافت درآمد اضافی از شرکت‌ها در یک برنامه مشارکتی

برنامه های Android و iPhone OS

برنامه های Android و iPhone OS

قرض گرفتن و قرض دادن وجوه بر اساس شرایط شما

قرض گرفتن و قرض دادن وجوه بر اساس شرایط شما

ارزهای قابل استفاده

حساب هر کاربر در پرفکت‌مانی دارای چهار واحد اصلی دارایی است.کاربر می‌تواند دارایی خود را به صورت یک یا چند تا از این واحدها نگهداری کند. این واحدها به شرح زیر است:

دلار آمریکا (USD)

یورو (EUR)

طلا

بیت کوین

انواع حساب پرفکت مانی

در سامانه پرفکت مانی سه نوع حساب مختلف تعریف شده است که کاربر می‌تواند یکی از آنها را انتخاب کند.هر کدام از این سه حساب، مزایایی به همراه دارد. این سه حساب به ترتیب عادی (Normal)، ممتاز (Premium) و همکار (Partner) نام دارد.

Normal

تعیین شده برای همه مشتریان جدید ثبت نام شده بدون هیچگونه محدودیت بکاربرده شده در استفاده‌ سیستم.

Premium

تعیین شده برای مشتری فعال برای بالای ۱ سال یا در صورت رسیدن گردش حساب به میزانی مشخص هزار دلار آمریکا یا معادل آناز فرصتی برای ارتقای حساب کاربری برخوردار می‌شود. کاربر به این منظور باید درخواستی جداگانه به واحد مشتریان پرفکت‌مانی ارایه دهد. اصلی ترین حساب پریمیوم ، کمتر بودن کارمزد خدمات و تراکنش‌ها نسبت به حساب عادی است.

Partner

حساب پارتنر سومین دسته حساب‌ها در پرفکت‌ مانی به شمار می‌رود. این نوع حساب در اختیار اشخاص عادی قرار نمی‌گیرد. در واقع فقط نماینده سیستم‌های پرداخت یا صرافی‌ها می‌توانند چنین حسابی داشته باشند. این نوع حساب کمترین میزان کارمزد (یک و نیم درصد) را داشته و سود سالیانه ۸ درصد نیز به کمترینموجودی ماهانه تعلق می‌گیرد. هزینه حق بیمه حساب برای هر انتقال بانکی تا ۲ درصد است.

نکات مثبت و منفی پرفکت مانی

یک حساب Perfect Money معاملات الکترونیکی و پرداخت های آنلاین را با انواع ارزهای دیجیتالی بسیار آسان می کند حداقل مبلغ مجاز در یک حساب ۱۰۰۰ دلار است و سود آن تا ۴ درصد در هر ماه است. انتقال وجوه به/از حساب اغبل از طریق مبادله ارز، انتقال بانکی سیستم های پرداخت دیگر و e-Voucher انجام میشود. یکی از چیزهایی که باعث می شود Perfect Money از بقیه سیستم های پرداخت جدا شود، توانایی کاربران برای خرید طلا، یورو و دلار در زمان واقعی است

نکات مثبت

معاملات فوری سپرده و برداشتوجود گزینه های بسیار برای سپرده و برداشتامنیت وجوهhyipمعاملات انعطاف پذیر بین برنامه های 

نکات منفی

بسیاری از کسب و کار های واقعی پرفکت مانی را به عنوان یک سیستم پرداختی قبول نمیکنند.هزینه های فوق العاده بالا تا ۲٪ (فقط در مورد برداشت مبالغ)تمام معاملات ممکن است نهایی باشند. مشتریان ایالات متحده را قبول نمی‌کند

امنیت در پرفکت مانی

تمام شیوه‌های پرداخت در دنیا همیشه از اهداف کلاهبرداران و هکرها هستند. با این وجود، پرفکت مانی به خاطر محبوبیت کمتر (نسبت به شیوه‌های دیگری نظیر پی‌پل یا کارت‌های اعتباری) چندان مورد توجه این تبهکاران قرار نمی‌گیرد. پرفکت مانی در مجموع از سه روش برای افزایش امنیت حساب‌های کاربران و تراکنش‌های آنها استفاده می‌کند. که در صفحه اصلی همچنین در بخش Setting قابلیت تنظیم را دارد.

شیوه اول: بررسی آی‌پی (IP) کاربر

در هنگام ثبت نام در سامانه پرفکت مانی، آی‌پی کاربر به صورت خودکار ذخیره می‌شود. در دفعات بعدی که کاربر خواست به حساب خود وارد شود، باید از همان آی‌پی اقدام کند. در صورت یکسان نبودن آی‌پی، کاربر باید یک کد مشخص که برایش تعیین شده را وارد کند.

شیوه دوم: احراز هویت پیامکی

در صورتی که این قابلیت را فعال کرده باشید، با هر بار وارد کردن نام کاربری و گذر واژه برای ورود به وب‌سایت پرفکت مانی، یک کد ویژه به گوشی شما ارسال می‌شود. این کد ویژه نقش رمز یک بار مصرف را دارد.

شیوه سوم: کد کارت (CodeCard)

در این شیوه، یک کارت با تصویر گرافیکی از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می‌شود. بر روی این کارت چندین کد وجود دارد. کاربر برای انجام هر تراکنش یابد یکی از این کدها را وارد کند.این شیوه ساده یکی از روش‌های موثر تایید تراکنش است. بسیاری از موسسات بزرگ مالی دنیا نیز از این روش استفاده می‌کنن

نتلر

Neteller

نتلر یک سرویس دهنده آنلاین پرداخت یا به عبارتی دیگر یک کیف پول دیجیتالی است که در سال ۱۹۹۹ تأسیس شده و یک روش سریع ، ساده و ایمن برای انتقال پول آنلاین به مشاغل و اشخاص فراهم کرده است.

نتلر به عنوان یکی از بزرگترین مشاغل مستقل انتقال پول در جهان ، هر ساله مبلغ میلیاردها دلار ارزش معاملات را پردازش می کند.

کمپانی نتلر خدمات مربوط به پول الکترونیکی را تحت لیسانس Financial Conduct Authority (FCA) کشور انگلستان به مشتریان خود ارائه میکند و دارای گواهی E-money برای افتتاح پول الکترونیک و انجام عملیات با آن می‌باشد. شهروندان بیش از ۲۰۰ کشور جهان امکان استفاده از خدمات کمپانی نتلر را داشته و کاربران این کمپانی امکان ایجاد حساب کاربری با ۲۲ ارز معتبر دنیا را دارند.

کاربران کمپانی نتلر امکان افزایش موجودی، خرید و شارژ نتلر با استفاده از ۴۰ روش مختلف از جمله شارژ حساب خود از طریق بیت‌کوین را دارند. همچنین این کمپانی کارت پیش پرداخت مسترکارت را با عنوان Net+ برای کاربرانش فراهم کرده که کاربران این سایت امکان انتقال موجودی خود بر روی کارت‌، دریافت وجوه خود از دستگاه‌های خودپرداز را داشته یا می‌توانند از طریق دستگاه POS پول خود را خرج کنند.

موارد استفاده از نتلر

نتلر یک سرویس انتقال پول الکترونیکی است که برای انتقال پول به بازرگانان از وجوه تجاری مانند بازاراهای بورس ارزی ، بازیهای آنلاین و شرکت های شبکه های اجتماعی استفاده می شود.نتلر می تواند با استفاده از کارت Net+ وجوه را مستقیماً برداشت کند و مانده را به حسابهای بانکی خود منتقل کند. بعضی وبسایت ها و همچنین بانک ها با توجه به قوانینی که دارند امکان استفاده از یک سرویس دهنده را ندارند. برای مثال وبسایت های بازی ها آنلاین امکان استفاده از درگاه های پرداخت برخی بانک ها را ندارند و از این رو مشتریان این گونه وبسایت ها نمی توانند به طور مستقیم با استفاده از کارت های بانکی خود خرید کنند، به این منظور سرویس دهندگانی مانند نتلر به عنوان یک واسطه عمل می کنند.

مزایای نتلر

معمولا یکی از کاربرد های استفاده از نتلر این است که نیازی نیست اطلاعات چند کارت بانکی خود را مدام در سایت های مختلف وارد کنید و می توانید تمام کارت های خود را به حساب نتلر متصل کنید و از طریق حساب نتلر پرداخت های خود را انجام دهید.

برای ارسال وجه تمام آنچه شما نیاز دارید یک ایمیل گیرنده نتلر است. فقط چند ثانیه طول می کشد و پول شما فوراً ارسال می شود.

کارت‌های نتلر

پس از ثبت نام برای هر کاربری یک کیف پول رایگان و یک کارت الکترونیک برای پرداختهای اینترنتی همزمان باز می‌شود.

توجه: باز کردن کیف پول رایگان می‌باشد اما طی یک سال باید حد اقل یک تراکنش انجام داده باشید (شارژ کیف پول، برداشت، انتقال و یا پرداخت اینترنتی). در غیر این صورت از شما مبلغی بابت هزینه اداری کسر می‌شود.

همانطور شما باید اکانت خود را وریفای نموده باشید، چون که اکانتهایی که وریفای نشده اند محدودیت دارند.Neteller Net+ virtual cardNeteller Net+ Prepaid MasterCard

این کارت راحت‌ترین و کم هزینه ترین روش برداشت از کیف پول نتلر می‌باشد. در سایت نتلر شما امکان سفارش کارت پلاستیکی را دارید که آن کارت بصورت خودکار به کیف پول الکترونیک شما وصل می‌شود. اما فقط کاربرانی که اکانت خود را وریفای نموده اند می‌توانند این کارت را سفارش دهند. با توجه به قوانین امنیتی مجموعه نتلر، امکان سفارش این کارت برای مشتریانی که غیر از اتحادیه SEPA و روسیه زندگی می‌کنند وجود ندارد.

مزایا:

 • هزینه‌ای برای ارایه خدمات و استفاده نکردن کارت ندارد.
 • هزینه دریافت حمل و نقل کارت ۱۳ دلار می‌باشد.
 • امکان برداشت از کارت در بیش از ۱۰۰ کشور وجود دارد.
 • با استفاده از کارت Net+ می‌توانید برداشت از دستگاه خود پرداز انجام دهید و همینطور می‌توانید برای خدماتی که پرداخت آن از طریق کارت پلاستیکی انجام می‌شود استفاده کنید.
 • با استفاده از کارت نت پلاس می‌توانید در فروشگاههایی که قابلیت پرداخت از طریق مستر کارت را دارند پرداخت خود را انجام دهید.
 • اگر ارز پرداختی شما با ارز کارت شما مغایرت داشته باشد، سیستم بصورت خودکار مبلغ قابل پرداخت را تبدیل می‌کند و کمیسیونی برای این کار وجود ندارد.

روش‌های مختلف برای خرید، تبدیل و یا برداشت از نتلر

Magnetic Exchange

خرید و فروش نتلر با روبل روسیه از طریق Sberbank, Yandex Money, Qiwi, Advcash, Payeer, Exmo, MoneyPolo, Perfect Money, cryptocurrency (like bitcoin)

Paybis

نوعی صرافی بوده که خدمات تبدیل نتلر از قبیل خرید و فروش و تبدیل دیگر پولهای الکترونیکی به هم را فراهم می‌کند.

TopChange

همچنین سایت TopChange نیز ارائه دهنده خدمات نتلر به شما کاربران عزیز می باشد.

تاثیر تحریم در افتتاح حساب برای ایرانیان

برای افتتاح حساب نتلر قبل از انجام هر کاری یک VPN یا فیلتر شکن تهیه نمایید توجه داشته باشید که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران هستند نمیتوانند در این سایت حساب افتتاح کنند.بطور کل امکان دسترسی به سایت و استفاده ا ز آن از طریق IP ایران امکان پذیر نیست به همین منظور شما برای افتتاح حساب در سایت نتلر باید با IP کشوری به غیر از ایران وارد سایت شوید. نکته مهمی که باید رعایت شود اینست که توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب نتلر ، به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت نتلر ، IP همان کشوری استفاده شود که با آن ثبت نام را انجام داده اید. بهتر است که از IP کشورهایی مانند ایتالیا یا آلمان برای ثبت نام نتلر استفاده کنید و از IP کشورهای آمریکا و کانادا و انگلیس استفاده نشود.

QIWI

مجموعه QIWI نوعی سرویس پرداخت است که در سال ۲۰۰۷ تشکیل شد. همان سال سرویس “کیف پول کیوی” راه اندازی گردید.کیوی اصلیترین رایه کنندۀ سرویس های مالی و پرداخت نسل جدید در روسیه و در سرزمین اتحادیۀ کشورهای مستقل مشترک المنافع است که دارای یک شبکۀ گستردۀ پرداخت می باشد و با کمک آن، پرداختها از طریق کانال های موبایل آنلاین و آفلاین امکانپذیر می شود. کیوی دارای ۱۴۹۰۰۰ شعبه و مراکز تحویلگیری پول می باشد. مشتریان کیوی می توانند کالا ها و خدمات را هم با پول نقد، هم با کارت اعتباری بخرند. با کمک کیوی پرداخت قبوض، خدمات مخابراتی، وام بانکی، خرید بلیط هواپیما و یا قطار امکانپذیر است. سرویس کیوی اجازه می دهد پرداخت ها از طریق ترمینال های کیوی، اینترنت، و یا به وسیلۀ اپلیکیشن های iOS , Andriod انجام بشوند. درسال ۲۰۱۲ ویزا و کیوی قرارداد منعقد نمودند که در چهارچوب آن محصول کوبرندینگ “وزا کیوی والت ” به وجود آمد.واحد پیش فرض این حساب روبل روسیه است. علاوه بر روسیه، خدمات پرداخت QIWI نیز در بازارهای هفت کشور دیگر (رومانی، برزیل، قزاقستان، بلاروس، مولداوی، اردن، ایالات متحده آمریکا) فعالیت می کند و در ۱۵ کشور دیگر براساس مدل franchising ارائه می شود .

کاربرد QIWI

پرداخت قبوض

پرداخت قبوض

خدمات مخابراتی

خدمات مخابراتی

وام بانکی

وام بانکی

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی

فروشگاه‌های آنلاین

فروشگاه‌های آنلاین

بازی‌های آنلاین

بازی های آنلاین

بازی

خرید بلیط هواپیما و یا قطار

ویزا کارت رایگان

ثبت نام نمایید و کارت مجازی QIWI Visa را بگیرید. نیازی نیست دنبال آن به بانک بروید، اطلاعات کارت پیامک می شود.به راحتی می توانید کارت را به سرویس های بازی برای خرید بازی ها و محتوای برتر اضافه کنید.

نحوه شارژ حساب

 از طریق اینترنت بانکاز طریق دستگاه‌های ATMاز موجودی تلفن همراهاز طریق ترمینال موجود دیگر

واریز نقدی به حساباز طریق ترمینال QIWIبا کارت بانکیدر فروشگاه های تلفن همراه

کارمزد

بلافاصله و بدون کارمزد وقت خود را به بازی های آنلاین اختصاص بدهید نه به پرداخت ها!با کیف پول کیوی خریداری در حساب کاربری شما بلافاصله نشان می شود.

yandex money محبوب ترین سیستم پرداخت روسیه

یاندکس مانی بزرگترین سرویس پرداخت الکترونیکی روسیه ، یک شرکت فناوری اطلاعات روسی است که بزرگترین موتور جستجوی روسیه و هشتمین موتور جستجوی جهان را اداره می‌کند. همچنین این شرکت توسعه دهنده سرویس‌ها و محصولات اینترنتی بسیاری هم بوده‌ است. سرویس Yandex محبوب‌ترین وب سایت در روسیه است.

یاندکس مانی را می توان به عنوان رقیب روسی Paypal نام برد که با محدودیت کمتری به کاربران سرویس ارائه می کند و گزینه بهتری برای کاربران ایرانی است.

مرورگر ساخت یاندکس بر پایه گوگل کروم و سافاری است.

این شرکت دارای مسابقات بزرگ برنامه‌نویسی در جهان بوده و هر ساله هزاران نفر از برنامه نویسان در روسیه برای این مسابقات جمع می‌شوند.

کاربرد یاندکس مانی

ده ها روش شارژ کیف پول با کارمزد و بدون کارمزد

ده ها روش شارژ کیف پول با کارمزد و بدون کارمزد

برداشت پول نقد از ATM و انجام حواله‌های وسترن یونیون و یونیستریم امکان پذیر است

برداشت پول نقد از ATM و انجام حواله‌های وسترن یونیون و یونیستریم امکان پذیر است

در فروشگاههای اینترنتی و معمولی قابل قبول است (با استفاده از کارت)

در فروشگاههای اینترنتی و معمولی قابل قبول است (با استفاده از کارت)

ابزارهای مفید برای دریافت و جمع آوری پول

ابزارهای مفید برای دریافت و جمع آوری پول

مزایای یاندکس مانی

یاندکس مانی یکی از معروفترین سیستمهای پرداخت الکترونیکی و رقیب اصلی وب مانی و کیوی در اینترنت روس زبان است. و در میان مصرف کنندگان اینترنتی محبوبیت قابل ملاحظه ای دارد.یاندکس کیف پول خریدار را محافظت کرده و براحتی و بدون ترس پس از دیدن لوگوی محافظتی یاندکس میتوانید از فروشگاههای اینترنتی خریداری کنید درصورتیکه فروشگاه کالایی را اشتباه تحویل دهد یا اصلا تحویل ندهد ، یاندکس پول را بر میگرداند.با استفاده از این سرویس، گیمر ها (gamers) می توانند در نینتندو (Nintendo) پرداخت بکنند، به حساب های استیم (Steam)، وارگیمینگ (War gaming) پول واریز بکنند .کد برای Apple (iTunes) و Xbox را بخرند.یاندکس مانی با فروشگاه های اینترنتی چینی از جمله علی اکسپرس، اسکایپ، گوگل پلی، اپ استور و غیره همکاری می کند.انتقال پول از حساب یاندکس به سیستم وسترن یونیون و یونی استریم امکانپذیر است.علاوه بر این، در سال ۲۰۱۵ یاندکس مانی شریک مستر کارت شد و کارت های مجازی مستر کارت را صادر می کند.امکان انتقال مستقیم وجه از حساب یاندکس به یک حساب دیگرامکان ارائه گیفت کارتارائه درگاه پرداختامکان خرید از فروشگاه های فیزیکی با استفاده از کارت اعتباریامکان واریز و برداشت از حساب با استفاده از خودپردازدارای اپلیکیشن اختصاصی موبایل هم در اپ استور و هم گوگل پلی

کارت‌های مجازی یاندکس

مشتریان همچنین می توانند از کارت های مجازی و فیزیکی مستر کارت صادر شده توسط یاندکس مانی به عنوان روشی برای پرداخت هزینه ها استفاده کنند. همچنین شارژ کارت بدون کارمزد بوده و شما فقط همان ابتدا ۳۰۰ روبل برای سفارش کارت بابت ۳ سال پرداخت خواهید نمود. این کارتها چند منظوره وبا ارزهای مختلف قابل ارائه می باشد.از کارت هایی که یاندکس صادر می کند حتی می توانید در برنامه Apple Pay نیز استفاده کنید. کش بک فوری :برگشت درجا و سریع پولتان به میزان ۵% (bonus) یا همان جایزه بابت هر پرداخت در ماه جاری (هر پوینت بدست آمده در حسابتان برابر با ۱ روبل می باشد) انجام حواله ها و پول نقد بدون کارمزد ماهانه تا ۱۰۰۰۰ روبل ( پس از آن که اطلاعات شخصی خود را تایید کردید.)

انواع حساب یاندکس مانی

یاندکس مانی خدمات خود را در دو نوع حساب به کاربران خود ارائه می‌دهد

حساب کاربران تجاری

که علاوه بر امکانات کاربران عادی، می توانند درخواست دریافت درگاه پرداخت یاندکس مانی را نیز داشته باشند.

حساب کاربران عادی

که در آن مشتریان می توانند کیف پول مجازی مخصوص به خود را داشته باشند و از طریق آن اقدام به خرید آنلاین، انتقال وجه، دریافت کارت فیزیکی، دریافت گیفت کارت و غیره نمایند.

لیست کشورهای ارائه دهنده خدمات

ارزهای مورد پذیرش یاندکس روبل روسیه و دلار آمریکا می باشد. ارز ارجح روبل روسیه می باشد.امکان ریفاند یا همان بازگشت وجه وجود دارد؟ بله مبلغ بازگشتی به کیف پول، الکترونیکی و به واحد روبل می باشد. زبان های مورد استفاده در سایت یاندکس روسی و انگلیسی می باشد. نمایندگی های یاندکس در دیگر کشورها: ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، مولدوا، روسیه، تاجیکستان، ترکمنستان، اوکراین و ازبکستان

درباره ی skrill اسکریل

اسکریلدر حقیقت یک سیستم پرداخت و یک کیف پول دیجیتالی که از سال ۲۰۰۱ تا کنون امکان دریافت و انتقال وجه را به صورت آنلاین ، ساده ایمن و سریع و با امنیت بالا فراهم ساخته است. این شرکت مستقر در انگلستان است که مجوز خود را از اداره مالی اتحادیه اروپا دریافت کرده است.اسکریلبابیش از ۵۰۰ مرکز در لندن و دفاتر در سراسر اروپا و ایالات متحده مستقر استو یکی از شرکت های پر نفوذ در زمینه ارائه خدمات انتقال وجه به صورت الکترونیکیست ، بارزترین ویژگی این شرکت ، سطح امنیت بالا در زمینه کاهش خطرات کلاهبرداری و پولشویی است و یکی از تدابیر امنیتی آن تایید هویت در زمان انجام تراکنش است.
با استفاده از این شرکت تجاری شما می توانید خیلی راحت، سریع و با کارمزد کم مبلغ مورد نظرتان را به حساب بانکی های دیگر و یا حساب اسکریل دیگر منتقل نمایید. بزرگترین مزیتی که این سیستم آنلاین در اختیار شما قرار می دهد این است که می توانید پول موجود در حساب خود را به ۴۰ نوع ارز تبدیل نمایید.
شما می توانید با کیف پول دلاری ، یورو ، یا هر ارز رایج دیگری را در اکانت اسکریلخود داشته باشید ولی توجه داشته باشید که یک نوع از ارزهای مذکور را می توانید داشته باشید و نوع ارزی که انتخاب میکنید را پس از انتخاب نمیتوانید در اکانت خود تغییر دهید. ثبت نام در اسکریل فقط نیاز به یک ایمیل دارد وبراحتی می توانید حساب اسکریل را ایجاد کنید.هر شخص فقط میتواند یک اکانت داشته باشد و در صورت ساخت اکانت دوم با همان مشخصات بسته خواهد شد.برای حذف محدودیت در نقل و انتقالات می بایست حساب خود را وریفای کنید .برای انتقال هم کافیست ایمیل حساب طرف مقابلتان را داشته باشید تا بتوانید به او انتقال دهید.

کاربرد اسکریل

انتقال وجه به حساب های اسکریل، بانکی و یا کارت های اعتباری

واریز برای سایتهای بازی

خرید آنلاین

جمع آوری سرمایه از طریق ایمیل

کارمزد ها

کارمزد اسکریل

برای استفاده از هر روش پرداختی شما باید کارمزد پرداخت کنید، که این مقدار برای حساب اسکریل بسیار کمتر است. بابت هر انتقال وجه شما ۱٫۹ درصد کارمزد باید پرداخت کنید، همچنین تغییر نوع ارز مقدار بین ۲٫۹۹ تا ۳٫۹۹ درصد کل مبلغ متغییر است.

کارمزد تی سی

در صورتی که میخواهید نرخ کارمزدها را بدانید و از نرخ دقیق آگاه شوید پس از ثبت نام نسبت به ثبت سفارش خود در سایت اقدام کنید. سیستم بطور اتوماتیک کارمزد و هزینه نهایی برای شما محاسبه می نماید.

خدمات اسکریل

 • خدمات VIP (مشتریانی که بیش از ۲۰۰۰ یورو در ماه انتقال دهند مشتری VIP میشوند)
 • انتقال وجه به حساب های اسکریل، بانکی و کارت های اعتباری
 • خرید آنلاین از وب سایت های پذیرنده
 • پشتیبانی بیش از ۴۰ واحد ارزی کشورهای مختلف
 • امکان ارائه به صورت مستر کارت
 • در صورت بروز هر گونه خطا و کلاهبرداری ۱۰۰% پول بازگشت خواهد شد
 • اسکریل به مشتریانش به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته کمک می کند و پشتیبانانی دارند که به ۱۴ زبان مختلف صحبت می کنند و مشتریان بدون توجه به این که با چه زبانی هستند، می توانند راهنمایی دریافت کنند.

مناطق غیر قابل سرویس

این سرویس در کشورهای افغانستان، کوبا، اریتره، ایران، عراق، قرقیزستان، لیبی، کره شمالی، سودان و سوریه خدمات ارزی ارائه نمی‌دهد.افغانستانکوبااریترهایرانعراققرقیزستانلیبیکره شمالی سودانسوریه

مزایا و معایب اسکریل

مزایای استفاده از اسکریل

 • پردازش سریع تراکنش ها
 • امنیت بالا در حفظ و نگهداری سرمایه
 • ثبت نام و ساخت رایگان کیف پول دیجیتال به منظور ارسال و دریافت پول
 • برداشت از حساب هزینه و کارمزدی ندارد
 • پشتیبانی بیش از ۴۰ ارز، از قبیل دلار کانادا، دلار استرالیا، دلار آمریکا، کرون دانمارک و کرون و …که قابلیت تبدیل به یکدیگر شدن را دارند.
 • ارسال وجه به آدرس ایمیل گیرنده بدون داشتن حساب اسکریل توسط شخص گیرنده

معایب استفاده از اسکریل

 • بالا بودن کارمزد تبدیل ارز
 • کسر کارمزد در صورت عدم استفاده یکساله از حساب کاربریتان

محدودیتهای اسکریل در نقل و انتقالات مالی

اسکریل محدودیتی برای حداقل و حداکثر انتقال تعیین نکرده است. فقط به این نکته توجه داشته باشید که به اندازه ۱٫۹ درصد مقدار کل مبلغ باید موجودی داشته باشد تا برای کارمزد دچار کسری موجودی نشوید.

انواع حساب اسکریل

Personal حساب

انتقال وجه به سایرین در هر جای دنیا
خرید آنلاین

Business حساب

انتقال وجه به سایرین
خرید آنلاین
دریافت درگاه پرداخت
انتقال همزمان وجه به چند حساب

VIP حساب

در سرویس VIP شرکت اسکریل ( Skrill ) هزینه انتقال پول به حداقل خود می‌رسد
خدمات VIP (مشتریانی که بیش از ۲۰۰۰ یورو در ماه انتقال دهند مشتری VIP میشوند)

VIP مزایای حساب

هرچه میزان تراکنشات شما در اسکریل افزایش یابد نوع حساب شما به شرح زیر ارتقا خواهد یافت

ویژگیBronze
تراکنش بیش از € ۶۰۰۰
Silver
تراکنش بیش از € ۱۵۰۰۰
Gold
تراکنش بیش از € ۱۵۰۰۰
Diamond
تراکنش بیش از € ۹۰,۰۰۰
ایجاد حساب چند ارزیغیر فعال۱ حساب۲ حساب۳ حساب
مدیریت حسابهاغیر فعالغیر فعالفعالفعال
الویت بانکیغیر فعالفعالفعالفعال
مراقبت و پشتیبانی از حسابهای ۲۴ ساعته VIPفعالفعالفعالفعال

نحوه ارسال پول

ارسال به یک حساب بانکی

گزینه انتقال پول را برای ارسال به بانکی انتخاب کنید
کشور و ارز را انتخاب کنید
مبلغ ارسال شده را وارد کنید
مشخصات شخصی خود را وارد کنید
جزئیات گیرنده خود را وارد کرده و مبلغ را تأیید کنید
جزئیات پرداخت خود را وارد و ارسال کنید

ارسال به کیف پول موبایل

گزینه انتقال پول را برای ارسال به تلفن همراه انتخاب کنید
کشور و ارز را انتخاب کنید
مبلغ ارسال شده را وارد کنید
روش پرداخت را انتخاب کنید
نام و شماره تلفن گیرنده خود را وارد کنید
مبلغ را تأیید کنید و ارسال کنید

ارسال به آدرس ایمیل

گزینه Skrill To Skrill را برای ارسال به یک ایمیل انتخاب کنید
آدرس ایمیل گیرنده خود را وارد کنید
ارز را انتخاب کنید
مبلغ ارسال شده را وارد کنید
در صورت تمایل برای گیرنده خود پیامی بنویسید
مبلغ را تأیید کنید و ارسال کنید

مستر کارت اسکریل

یکی از مهمترین مزایای استفاده از سیستم پرداخت اسکریل، امکان استفاده از مستر کارت های اسکریل می باشد که به مشتری این امکان را می دهد تا علاوه بر اینکه امکان پرداخت در درگاه های مسترکارت را نیز داشته باشد، بتواند از مزایای برخورداری از تخفیف های ویژه نیز بهره مند سازد

PaySafeCard چیست؟

Paysafecard یک روش پرداخت آنلاین و شرکت تابعه Paysafe Holdings UK Limited است. این شرکت مستقر در وین، اتریش، در سطح بین المللی فعال است و در ۴۷ کشور در سراسر جهان حضور دارد.

Paysafecard روشی با پیش پرداخت ساده و ایمن است که به شما امکان می دهد بدون استفاده از حساب بانکی یا اطلاعات کارت اعتباری، پرداخت آنلاین را انجام دهید.

Paysafecard از یک کد ۱۶ رقمی تشکیل شده است. فقط کافیست این کد را در وب سایتی که مایلید از آن خرید انجام دهید درج کنید. و در رقم های ۱۰، ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ یورویی در دسترس است.

کاربرد Paysafecard

رسانه‌های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی

دوستیابی آنلاین

دوستیابی آنلاین

تلفن و پیام رسانی، Voip

تلفن و پیام رسانی، Voip

خدمات اینترنتی

خدمات اینترنتی

موسیقی، فیلم و سرگرمی

موسیقی، فیلم و سرگرمی

بازی

بازی

مسابقات ورزشی

مسابقات ورزشی

محصولات Paysafecard

کارت شارژ ها در رقم های ۱۰، ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ یورویی

ایجاد اکانت و ثبت نام رایگان برای مدیریت بهترپین کدهای خریداری شده صرفا با نام کاربری و رمز عبور

مسترکارت Paysafecard

شما میتوانید امور نقد کردن خود را به ما بسپارید

زمان تخمین زده شده مطالعه: ۳۰ دقیقه